fbpx

TOPLANTI & ETKİNLİK

Seminer, konferans, ürün tanıtımları, iş toplantıları, sergiler, etkinlikler, özel günler, düğünler, kutlamalar için 30 ila 600 kişilik kapasitelerle, Çok amaçlı kongre salonlarımız hizmet ve sunumlarıyla başarılı bir ekip çalışması gerçekleştirecek her türlü organizasyon Kervansaray Termal Convention & Spa, kaliteli hizmet anlayışı ile konforlu bir oturma düzeni ve ayrıcalıklı ayrıcalıklarla kaliteli bir ortamda verimli, başarılı ve sorunsuz toplantılar ve sunumlar düzenlemenize imkan sunmaktadır.

 

Yaşamınızdaki en güzel özel davet ve kutlamaları 30 kişiden 600 kişiur kadar hizmet verilen salonların Kervansarayın size sağlayacağı sıcaklıkla anlam kazanacağını  göreceksiniz. Size özel davet ve kutlamalarında toplantı, seminer, konferans, kongre, sergi ve tüm organizasyonlarınız için teknolojik imkanlarla donatılmış çok amaçlı kullanıma uygun bir kompleks.

YEŞİM SALONU

Tüm davet  ve toplantı organizasyonlarınız için tasarlanmış balo salonu Yeşim, sıcak atmosferi ve donatılmış teknik ekipmanları ile hizmetinizde.

OPAL SALONU

Şık fuayesi, küçük salonları ile Bursa’nın tek komplike seminer salonu.

OPAL FUAYE 1-2-3

Kongre ve seminer çalışmalarınızda size kolaylık sağlayacak, birbirine olan yakınlıkları ile kullanışlı salonlar.

SAFİR SALONU

Özel yemek ve davetleriniz, kulüp toplantılarınz için Safir.